Elektrostatik Boya Uygulaması

Elektrostatik Toz ve Elektrostatik Yaş Boya uygulamaları yapma yeteneğine sahip firmamız yıllık 1 milyon m2 boyama kapasitesine sahiptir.

Nano yüzey işlem kimyasallarının kullanıldığı Spray sistem yüzey işlem hattı ile parçaların ön temizliği yapılarak boya prosesine alınmaktadır. Konveyör hatta parçanın ilk asımından proses bitiminde indirilmesine kadar geçen sürede insan eli değmeden boyanan ürünler yüksek korozyon dayanımı sağlamaktadır.

Beyaz Eşya ve Otomotiv sanayisine de hizmet veren bu bölümümüzde kendi imalatımız olan Bahçe Mobilyaları da boyanmaktadır.

Metal Ürünler İmalat Bölümü

Ağırlığı Metal Bahçe Salıncağı olmak üzere birçok metal bahçe mobilyalarının üretildiği bölümümüzde yıllık 10 bin ton demir işleme kapasitesine sahibiz.

Firmamız, sahip olduğumuz CNC, NC ve otomatik makine parkuru (Boru Bükme CNC'ler, Kaynak Robotu, Presler, Otomatik Delik Delme Makineleri, Sıvamalar, Otomatik Kaynak Ünitileri) ile müşteri gereksinimlerini istenilen kalite ve miktarda karşılayabilecek kapasiteye sahiptir.

Tekstil Bölümü

Bahçe Mobilyalarının tekstil aksamlarını tamamlamak ve yine Bahçeye ve Bahçe Mobilyalarına yönelik tekstil ürünlerinin imalatı amacıyla kurulan bölümümüzde yıllık 500 bin metre kumaş işleme kapasitesi bulunmaktadır.

Standart üretimlerimiz haricinde müşteri özel isteklerinide karşılayabildiğimiz bölümümüz bize müşteri memnuniyetini sağlamakta büyük bir esneklik kazandırmaktadır.